Warunki sprzedaży, dostawy oraz płatności
1. Każde zamówienie zostanie potwierdzone poprzez e-mail wysłany do Państwa ze sklepu SAKWY.PL oraz w dalszym kroku potwierdzenie zawarcia umowy kupna-sprzedaży przez przedstawiciela handlowego naszej firmy.
2. Komunikacja z kupującym w sprawie złożonego zamówienia odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
3. Przesyłka zostanie dostarczona w najbliższym możliwym terminie.
4. Złożone zamówienia zostaną wysłane następnego dnia, jeżeli towar znajduje się w magazynie, a klient jako formę płatności wybrał płatność przy odbiorze, PayU, płatność kartą płatniczą, PayPal.
5. Czas realizacji towarów dostępnych na zamówienie wynosi od 7 do 14 dni roboczych.
6. Firma "P.P.H.U. SAKO" wysyła towar do każdego miejsca, zgodnie ze zleceniem dostarczenia wskazanym przez klienta.
7. Paczki wysyłane są firmą kurierską.
8. Osoby fizyczne dokonujące zakupów w naszym sklepie internetowym jak i stacjonarnym, w celach niezwiązanych bezpośrednio z ich działalnością gospodarczą lub zawodową, wyrażają zgodę na wystawienie faktury do paragonu. Faktura staje się dowodem dokonania transakcji.
9. Dowód zakupu (faktura/paragon) znajduje się w przesyłce.
10. Za datę sprzedaży przyjmuje się datę złożenia zamówienia przez Klienta.


Warunki płatności dla klientów detalicznych - formy płatności
Przedpłata
Forma płatności, gdzie zamówienie realizowane jest po uprzednim przekazaniu należności na konto firmy "P.P.H.U. SAKO" Adam Dub.

REGON: 151487500    NIP: 5771165457 Nr: 81 1140 2004 0000 3002 3384 6796 "P.P.H.U. SAKO" Adam Dub

PayU
PayU to system płatności online, umożliwiający użytkownikom szybkie dokonanie płatności za zakupy. Informacja o przebiegu transakcji jest w czasie rzeczywistym przekazywana do sklepu a czas aktualizacji statusu zamówienia nie przekracza 10 minut.
PAYU_LOGO_LIME.png

PayPal
PayPal to popularna, wygodna, i bezpieczna forma płatności w Internecie. W systemie PayPal klienci mogą płacić przy użyciu karty kredytowej bądź salda konta PayPal, które można zasilać przelewami z konta bankowego lub innego konta PayPal. Do rozpoczęcia korzystania z systemu wystarczy kilka minut na założenie własnego konta PayPal.


Przelewy24

Przelewy24 to jeden z najpopularniejszych systemów, obsługujących płatności przez internet. Oferuje wiele różnych metod regulowania należności za zakupy:

przelewy i przekazy bankowe

karty płatnicze – Visa Classic, Visa Electron, MasterCard, Diners Club, PBK, JCB, American Express

usługa MasterPass

e-Raty – Alior raty, Sygma raty, mBank raty, Santander raty

portfele elektroniczne – PayPal, Skrill, YetiPay i SkyCash

płatności mobilne

płatności walutowe

terminale POS

SMS Premium

Paysafecard

BLIK

Pobranie
(Płatność przy odbiorze) proponujemy formę płatności, w której należność za zamówienie jest pobierana przy odbiorze towaru od kuriera lub z firmy przewozowej (kurier).

Gotówka
Jest możliwość zapłaty tylko gotówką w siedzibie firmy "P.P.H.U. SAKO" Adam Dub podczas odbioru osobistego zakupionego towaru.

Koszty dostawy dla klientów detalicznych
Koszty wysyłki na terenie Polski
- przesyłka za pobraniem - 20 zł
- przesyłka po wpłacie na konto - 15 zł
- odbiór osobisty w siedzibie firmy - 0 zł


Koszty wysyłki za granicę Polski są zależne od kraju do którego kierujemy przesyłkę.
Koszt wysyłki zawsze jest umieszczony na fakturze.
Lista krajów do których możemy wysłać zakupiony towar: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Dania, Estonia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy.